Uprawnienia i kursy zawodowe

Sprzątanie biur Warszawa

Wiele firm decyduje się dziś na profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa i okolice to obszar, na którym można pod tym względem liczyć na nasze usługi. Sprzątanie biur przeprowadzamy cyklicznie lub jednorazowo, zajmujemy się też myciem okien czy czyszczeniem podłóg. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Najlepsza szkoła jazdy Warszawa

Oferujemy kursy stacjonarne z osobnym blokiem poświęconym teorii oraz poświęcone wyłącznie praktyce. Kursanci mają także możliwość zgłębiania części teoretycznej w formie e-kursu z gotowymi wykładami i aplikacją na smartfony. Nasza szkoła jazdy sprawi, że Warszawa i jej drogi nie będą miały przed Tobą tajemnic.

szkolenia gospodarka odpadami warszawa

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników przeprowadza warsztaty dla firm i osób indywidualnych. Oferowane przez nas szkolenia poruszają istotne tematy dotyczące ochrony środowiska. Jedną z poruszanych kwestii jest gospodarka odpadami, o której opowiadamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Spotkania odbywają się w Warszawie, Zakopanem i Juracie, a także online.

Teoria prawo jazdy

Przygotuj się odpowiednio do zdania egzaminu w ośrodku WORD! W naszej ofercie znajdziesz testy, w których została zawarta cała teoria na prawo jazdy kategorii A, B, C, D oraz T. Przedstawione w nim zagadnienia mogą pojawić się na egzaminach w 2022 roku i są stale aktualizowane w oparciu o przepisy ruchu drogowego.