Imprezy, kluby, festiwale

Zespół śląski

Istniejemy na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat i dbamy o to, by zapewnić Państwu niezapomnianą zabawę. Nasz zespół śląski słynie nie tylko z koncertów muzycznych, ale i skeczów czy też konkursów. Organizujemy takie imprezy jak karczma piwna, biesiady, a także cykliczne spotkania dla pań (tzw. babski comber).

Szkolenie indywidualne uwodzenie kobiet

Relacje damsko-męskie to ciężki orzech do zgryzienia. Z myślą o mężczyznach, przygotowaliśmy coś specjalnego. Szkolenie indywidualne uwodzenie kobiet to oferta, dzięki której poznasz wszystkie niezbędne techniki i zachowania wykorzystywane zarówno na pierwszym, jak i na kolejnych spotkaniach ze swoją wybranką.

Sklep z petardami

W naszym asortymencie znajdziesz rakiety, wyrzutnie oraz inne akcesoria pirotechniczne. Sklep z petardami zaspokoi dziecięce i dorosłe fantazje, dając wam odrobiny magii do każdego spotkania czy imprezy. Niezależnie jednak od formy zabawy, zawsze trzeba pamiętać o podstawowym zachowaniu bezpieczeństwa.

Namiot na dach samochodu

Zajmujemy się sprzedażą produktów na camping. Dostępny w ofercie namiot na dach samochodu montowany jest na relingach. Sprzęty te mają uniwersalne zastosowanie: pasują do każdego auta; są kompaktowe; szybko się rozkładają i składają; umożliwiają rozbicie obozu w każdym miejscu; skutecznie izolują od podłoża.