Zgrupowanie osób

Dewocjonalia obrazy

Naszą działalność opieramy o podstawowe wartości katolickie, a przeznaczeniem oferowanych przez nas artykułów jest towarzyszenie wiernym w modlitwie. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju dewocjonalia — obrazy, ikony oraz witraże sakralne. Tego typu symbolika ma za zadanie celebrację i pamięć o wydarzeniach biblijnych.

Relikwiarze

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju naczyń liturgicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi relikwiarze. To właśnie w nich przechowuje się na przykład kroplę krwi lub fragment ciała osoby świętej. Tego typu akcesoria są dostępne w wielu wariantach.

Ukraina

Zachęcamy do zbiórki na rzecz Ukrainy - przede wszystkim uchodźców, którzy przybyli do Polski, ale i osób, które zostały w swojej ojczyźnie. Ukraina potrzebuje naszej pomocy, jako dobry sąsiad nie bądźmy obojętni. Na naszej stronie sprawdzisz informacje, w jaki sposób można pomóc - jest to zbiórka pieniężna, ale nie tylko. Sprawdź!

Lubrykant

Poszukujesz produktu, dzięki któremu ograniczysz ryzyko podrażnień? Lubrykant zapewni Ci odpowiednie nawilżenie i ochroni wrażliwą skórę przed otarciami. Naturalne substancje widoczne w składzie produktu sprzyjają utrzymaniu prawidłowego pH i zapewniają uczucie świeżości oraz szybszą regenerację naskórka.