Wyposażenie wnętrz - 2

szafki z lustrem

Szukasz eleganckiego i funkcjonalnego dodatku do swojej łazienki? Męczący stał się makijaż wykonywany na podstawie ekranu telefonu? W naszej ofercie znajdziesz różnorodne szafki z lustrem, które pomogą i ułatwią Ci codzienne czynności. Nie musisz już trzymać grzebienia cały czas w ręce, wystarczy, że położysz go na blacie swojego nowego mebla.

Oświetlenie ogrodowe LED

Oświetlenie ogrodowe LED z diod LED jest na pewno dla takich miejsc jak supermarkety bardzo opłacalne. Fakt, iż muszą być one stale oświetlane związany jest oczywiście ze stały użyciem prądu. A prąd, jak wiadomo nie tanieje, a wręcz przeciwnie - drożeje. Dlatego warto orientować się we wszystkim, co może przyczynić się do tego, że zadbamy o nasz budżet. Oświetlenie ogrodowe LED, szczególnie nocą odznacza się wyjątkową funkcjonalnością. Moc żarówek LED jest na tyle silna, że oświetlone od zewnątrz sklepy są widoczne nawet z bardzo daleka.

Wypełnienia tapicerskie

Nasz sklep to nie tylko wysokiej jakości tkaniny, ale również wypełnienia tapicerskie wykonane z silikonu, pianki czy też poliestru. Materiały te pozwalają zachować trwałość jaki są antyalergiczne dzięki czemu nie powodują podrażnienia u alergików. Oferujemy owaty, granulat jak i czesankę. Sprawdź naszą całą ofertę, zapraszamy do zakupów!

« 1 2